آبنمای بارانی ریسه ای - آبنمای رشته ای

آبنمای ریسه ای همانند آبنماهای بارانی ساخته می‌شود. در آبنمای رشته ای یک کانال در بالای آبنما وجود دارد و یک حوض در پایان آبنما است. در این نوع آبنما برای جلوگیری از پاشش آب، توسط یک سری ریسه که نامرئی هستند آب از بالای آبنما به پایین هدایت می‌شود. این حرکت آب توسط پمپ انجام  می‌شود.

آبنمای ریسه ای در چه مکان های استفاده می‌شود؟

آبنمای ریسه ای بیشتر اوقات در مکان های بسته همچون لابی ها، راهرو ها، رستوران و تالار ساخه می‌شود. آبنمای ریسه ای به علت نگهداری مشکل آن، عموما در مکان های بیرونی و فضای باز استفاده نمی‌شود.

طراحی و ساخت آبنمای رشته ای

آبنمای رشته ای مدل جدیدی از آبنماهایی است که طراحی آن مبتنی بر حرکت منظم قطرات آب در میان رشته های نازک پلاستیکی نامرئی می باشد. آبنمای ریسه ای یا آبنمای رشته ای در فضاهای داخلی استفاده می‌شود و در طراحی آن نورپردازی از داخل رشته ها صورت می‌گیرد که به کمک این ویژگی آبنما، زیبایی منزل و یا محل کار شما چندین برابر می‌شود.

 در ابنمای رشته ای، نمایی زیبایی از بارش باران شبیه سازی می‌شود. آب در این آبنما توسط رشته های نازک پلاستیکی شفاف که دیده نمی‌شوند به سمت پایین هدایت می‌شود.

در صورت هر گونه سوال در مورد نحوه ساخت آبنمای ریسه ای یا قیمت آبنمای ریسه ای میتوانید با کارشناسان شرکت گل چمن آریا با شماره تماس 09121906282 تماس حاصل فرمائید.

طراحی و ساخت آبنما

جهت پشتیبانی سفارش آبنما به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *