ساخت استخر بتنی + هزینه ساخت 1402

برای اطلاع از قیمت ساخت استخر بتنی با ما تماس بگیرید

امروزه ساخت استخر بتنی یکی از پر طرفدار ترین و رایج ترین کار هایی است که درخانه های شخصی، ویلا ها، مراکز تفریحی، ادارات، کشاورزی و … انجام می شود. ساخت استخر بتنی کاری حساس و دارای نکات مهم است که باید توسط افراد حرفه ای و کار بلد انجام شود. بسیاری از افراد استخر های بتنی را در ابعاد مختلف برای مصارف متفاوت می سازند و زمان های تفریح خود را در آن می گذرانند. با توجه به این افزایش روزانه طرفداران استخر های بتنی، افراد بسیاری نیز تصور می کنند که هزینه ساخت استخر بتنی زیاد و گران قیمت است. در حالی که تنها با سپردن ساخت استخر بتنی کشاورزی ، شخصی، تفریحی و … به شرکت های معتبر می توانید یک استخر زیبا و با کیفیت با قیمت مناسب داشته باشید. در این مطلب به صورت جامع انواع استخر بتنی، هزینه استخر بتنی ، مراحل ساخت استخر بتنی و بهترین روش اجرای استخر بتنی را معرفی می کنیم.

نمونه کار ساخت استخر بتنی

استعلام قیمت اجرای استخر بتنی

در صورت هر گونه سوال در مورد نحوه اجرا و قیمت ساخت استخر بتنی میتوانید با کارشناسان شرکت گل چمن آریا تماس حاصل نمائید.

تلفن تماس

هزینه ساخت استخر بتنی

عوامل متعدد و متفاوتی روی هزینه ساخت استخر بتنی تاثیر می گذارند. به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای قیمت ساخت استخر بتنی بیان کرد. برخی از این عوامل تاثیر گذار روی محاسبه هزینه استخر بتنی شامل موارد زیر هستند:

 • محل اجرای پروژه از عوامل تاثیر گذار روی قیمت استخر بتنی است.
 • ابعاد و اندازه استخر نیز روی هزینه نهایی آن تاثیر می گذارد.
 •  جنس و کیفیت مصالح استفاده شده برای ساخت استخر بتنی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی هزینه ساخت استخر بتنی هستند.
 • تعداد و نوع تجهیزات به کار رفته در استخر نیز روی قیمت آن اثر گذار هستند.
 • تعداد نیرو برای ساخت و مدت زمان ساخت پروزه نیز از عوامل تاثیر گذار روی هزینه هر متر مربع استخر بتنی هستند.
 • تاسیسات استخر مانند سیستم های تصویه و تهویه، تاسیسات نور پردازی و برق کشی و … نیز روی قیمت استخر بتنی تاثیر زیادی می گذارند.

بهترین راه حل برای اینکه هزینه ساخت استخر بتنی کاهش یابد و مناسب و مقرون به صرفه باشد، این است که پروژه ساخت را به شرکت های معتبر بسپارید. تیم گل چمن آریا با همکاری برترین و مجرب ترین مهندسین و کادر اجرایی تمامی خدمات صفر تا صد ساخت انواع استخر ها مخصوصا استخر های بتنی را در ابعاد و طراحی های مختلف با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا در سر تا سر کشور انجام می دهد. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مجموعه بزرگ گل چمن آریا و اطلاع از قیمت خدمات این شرکت، می توانید با شماره تلفن 09121906282 تماس حاصل فرمایید.

نوع استخر قیمت (تومان)
ساخت جکوزی متری 5,000,000 الی 12,000,000
ساخت سونا خشک و بخار متری 3,000,000 به بالا
ساخت استخر بتنی متری 6,000,000 به بالا
ساخت استخر کشاورزی متری 3,000,000 به بالا
ساخت استخر در باغ متری 3,000,000 به بالا
ساخت استخر خانگی متری 5,000,000 به بالا
ساخت پارک آبی متری 4,000,000 به بالا
ساخت استخر روی پشت بام بسته به نوع استخر متری 6,000,000 به بالا
ساخت استخر شیشه ای متری 5,000,000 الی 12,000,000
ساخت استخر عمومی متری 5,000,000 به بالا

برای استعلام دقیق قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل اجرای استخر بتنی توسط شرکت گل چمن آریا

انتخاب طرح

در مرحله ابتدایی کارفرما از میان طرح های موجود طرحی را انتخاب کرده و برای شرکت ارسال میکند.

بازدید از محل

بعد از انتخاب طرح مهندسین شرکت برای بازدید از محل و برآورد قیمت به محل ساخت مراجعه میکنند.

اجرا و ساخت

پس از خرید تجهیزات و انتقال ابزارآلات به محل، پروژه طبق زمان مشخص شده تکمیل میشود.

مراحل ساخت استخر بتنی

مراحل ساخت استخر بتنی

استخر های بتنی نسبت به سایر استخر ها، مقاومت بیشتری دارند و در برابر فرایند های شیمیایی و آسیب های محیطی مستحکم هستند. همچنین در برابر فشار آب نیز استقامت خوبی دارند. تمامی این مزایا بستگی به این دارد که ساخت استخر بتنی را به چه شرکت و تیم اجرایی بسپارید. ساخت استخر های بتنی مراحل خاصی دارد که هر کدام از آن ها باید به صورت اصولی و طبق قوانین پیش برود. در ادامه مطلب مراحل ساخت استخر های بتنی را به صورت کلی بیان می کنیم.

 1. طراحی اولیه استخر و محاسبات اولیه برای ساخت
 2. گودبرداری و تراز سازی
 3. لوله کشی
 4. آرماتور بندی
 5. تجهیزات موتور خانه و برق کشی
 6. بتن ریزی
 7. پخت بتن
 8. نصب تجهیزات برقی
 9. زیبا سازی نهایی

مشاوره رایگان ساخت استخر بتنی

شرکت گل چمن آربا با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای آماده همکاری با مهندسین، موسسات ، شرکت ها و مراکز اداری جهت طراحی و ساخت انواع استخر، جکوزی و سونا میباشد. کیفیت در ساخت تمامی محصولات رکن اصلی  شرکت گل چمن آریا است.

انواع استخر بتنی

طراحی و ساخت استخر بتنی در انواع مختلفی انجام می شود که هر کدام کاربری های مخصوص به خود را دارند. در ادامه مطلب رایج ترین مدل های استخر بتنی را که توسط تیم گل چمن آریا نیز در کیفیت بالا قابل اجرا هستند، معرفی می کنیم.

استخر بتنی پرورش ماهی

استخر بتنی پرورش ماهی

ساخت استخر بتنی پرورش ماهی رواج زیادی دارد. صنعت پرورش ماهی یک صنعت بسیار پول ساز است و کیفیت استخر بتنی پرورش ماهی تاثیر مستقیمی بر موفقیت این صنعت دارد. در ایران اکثرا ساخت استخر پرورش ماهی کپور انجام می شود. هزینه ساخت استخر بتنی پرورش ماهی نیز بسته به ابعا پروژه و شرکت کار فرما متغیر است.

استخر بتنی پرورش میگو

استخر بتنی پرورش میگو

یکی دیگر از انواع کاربری های استخر برای پرورش میگو است. صنعت پرورش میگو نیز یکی از پر در آمد ترین صنایع پرورش آبزیان در ایران است و ساخت استخر بتنی پرورش میگو رواج زیادی دارد.

استخر بتنی کشاورزی

در مزارع بزرگ و زمین های کشاورزی یکی از بهترین روش ها برای آبیاری کامل گیاهان، ساخت استخر بتنی ذخیره آب کشاورزی است. هزینه احداث استخر بتنی کشاورزی نیز بسته به ابعاد و نوع پروزه متغیر است. بسیاری از افراد تصور می کنند هزینه ساخت استخر بتنی کشاورزی زیاد است ولی شرکت گل چمن آریا با هزینه ای بسیار مناسب کار طراحی و ساخت این استخر را انجام می دهد.

استخر بتنی در باغ

ساخت استخر بتنی در باغ نیز رواج زیادی دارد و در هر ابعادی قابل پیاده سازی است. ساخت استخر بتنی کوچک در باغ برای گذراندن اوقات تفریح و سرگرمی یک انتخاب بسیار خوب است.

استخر بتنی روی زمین

استخر بتنی روی زمین

یکی دیگر از انواع استخر ها، استخر های بتنی روی سطح زمین هستند. ساخت استخر بتنی روی سطح زمین در مواردی که زمین مناسب گود برداری نیست یا شرایط منطقه مساعد نیست انجام می شود. ساخت استخر بتنی روی زمین به دلیل عدم نیاز به گود برداری هزینه کمتری نسبت به استخر هایی که گود برداری می شوند نیاز دارند.

استخر بتنی بدون آرماتور

ساخت استخر بتنی بدون آرماتور نیز توسط بلوک های بتنی یا سیمانی انجام می شود. ولی این استخر ها استقامت و دوام استخر هایی که آرماتور بندی و بتن ریزی کامل دارند را ندارند و به مراقبت بیشتری نیاز دارند. بهتر است که اگر قصد ساخت استخر بتنی در هر ابعادی و در هر مکانی را دارید، استخر های بتنی آرماتور بندی شده و محکمی بسازید تا ط.ل عمر بالایی داشته باشند.

اجرای استخر بتنی

ساخت استخر

ساخت و اجرای استخر بتنی کاری حساس و اصولی است. به همین دلیل باید توسط شرکت های مجرب و معتبر انجام شود. اجرای استخر بتنی اگر به درستی انجام نشود، پس از مدتی با گذشت زمان دچار آسیب و فرسودگی می شود. این فرسودگی باعث تحمیل هزینه های گزاف بر مشتری برای تعمیر و نگهداری استخر می شود. پس در اولین مرحله از ساخت استخر، این نکته را در نظر بگیرید که طراحی و ساخت استخر بتنی را به شرکت ها و تیم های کار بلد و مجرب بسپرید.
مجموعه بزرگ گل چمن آریا یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های طراحی استخر بتنی است. این شرکت کار صفر تا صد طراحی تا اجرای کامل انواع استخر ها مخصوصا استخر های بتنی در کاربری های مختلف مانند ساخت استخر بتنی کشاورزی را در بهترین کیفیت و قیمت ساخت انجام می دهد. اگر شما هم به دنبال یک تیم اجرایی حرفه ای برای طراحی استخر بتنی کشاورزی ، ساخت استخر بتنی خانگی ، تفریحی، پرورشی و … هستید می توانید با شماره تلفن 09121906282 تماس حاصل فرمایید.
مجموعه بزرگ گل چمن آریا خدمات دیگری مانند طراحی و ساخت دیوار سبز، آبنما، محوطه سازی، روف گاردن، آلاچیق، مه پاش، فایبر گلاس، انواع استخر ها، سونا و جکوزی و … را در بهترین کیفیت موجود در ایران انجام می دهد. بهترین ویژگی این مجموعه در نظر گرفتن قیمت مناسب برای خدماتش است که آن را از سایر رقبا متمایز کرده است و باعث شده رضایت مشتریان خود را در تمامی سال های فعالیت خود به طور کامل به دست آورد.