آبنما در دکوراسیون داخلی - آبنما در لابی

ساخت آبنما در منزل میتواند باعث القای حس آرامش و طراوت در فضای دورهمی های شما شود. حضور آبنما در فضای نشیمن خانه باعث احساس حضور آب را در نزدیک ترین مکان نسبت به خود می‌شود.

انواعی از آبنما وجود دارند که بیشتر در دکوراسیون داخلی خانه استفاده می‌شوند و باعث ایجاد جلوه ی زیبای طبیعت در دکوراسیون خانه می‌شود. در دکوراسیون داخلی معمولا یا از آبنماهای مدرن استفاده می‌شود و یا از آبنمای سیمانی استفاده می‌شود که از جنس کامپوزیت و سیمان است و در کنار دیوار خانه ساخته می‌شود. آبنماهای مدرن هم به صورت ریزشی یا پرده ای در کنار ساختمان ساخته می‌شود.

در لابی و وسط خانه معمولا از آبنماهای بارانی یا ریسه ای استفاده می‌شود. همچنین بسته به طرح دکوراسیون خانه، گاهی اوقات از آبنمای شیشه ای در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می‌شود.

طراحی و ساخت آبنما

جهت پشتیبانی سفارش آبنما به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

نمونه کار آبنما در دکوراسیون داخلی

شما عزیزان چند نمونه پروژه‌ های اجرا شده آبنما در دکوراسیون داخلی که توسط تیم گل چمن آریا نصب شده است را مشاهده می‌کنید:

انواع آبنمای مورد استفاده در دکوراسیون داخلی

به صورت کلی انواع متفاوتی از آبنما در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود که همانطور که گفتیم شامل آبنمای ریسه ای، بارانی، مدرن، شیشه ای و سیمانی است.

آبنمای دیواری در دکوراسیون داخلی

آبنمای دیواری با ایجاد یک صفحه عمودی در دیوار، با استفاده از طرح های سنگریزه در پشت آن و ایجاد جریان آب مداوم به صورت آبشار، می‌توان یک طرح دکوری زیبا در داخل خانه ایجاد نمود که با نورپردازی که در کنار آن انجام می‌شود زیبایی دو چندان به خانه ی شما می‌دهد.

علاوه‌بر ساخت آبنما در دکوراسیون داخلی، اجرای نورپردازی آبنما جذابیت فراوانی به فضا می‌بخشد. برای اینکه آبنما در شب هنگام نیز جلوه خود را حفظ کند، می‌توان نوپردازی خاصی برای آبنما ایجاد کرد.

طراحی و ساخت آبنما

جهت پشتیبانی سفارش آبنما به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن