آبنمای کلاسیک - آبنمای فواره ای

به صورت کلی منظور از آبنمای کلاسیک، آبنمای استاتیک و بدون تجهیزات کنترلی پیچیده می باشد. پمپاژ آب در این آبنما به دو روش اصلی استفاده از پمپ کف کش و استفاده از الکتروپمپ های زمینی صورت می‌گیرد.

نورپردازی در آبنماهای کلاسیک با توجه به نوع طرح اجرا شده، عمدتاً توسط چراغ LED ضدآب به صورت تک رنگ انجام می‌گیرد.

نازلهای آبنما متحرک نبوده و فشار آب در آبنمای کلاسیک ثابت است. با نورپردازی در شب آبنمای کلاسیک جلوه زیباتری به خود می گیرد. از مزایای آبنمای کلاسیک می‌توان به صدای یکنواخت و دلنشین آب اشاره کرد که با افزایش یا کاهش ارتفاع آب می توان آن را کم یا زیاد کرد.

طراحی و ساخت آبنمای کلاسیک

جهت پشتیبانی سفارش آبنما به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

نمونه کار آبنمای کلاسیک

برخی از نمونه‌های اجرا شده در شرکت گل چمن آرا را مشاهده می‌کنید در صورت رضایت از نمونه های معرفی شده و  آبنمای کلاسیک تخصصی متناسب با طرح‌های مورد نظر خود و همچنین اطلاع از قیمت های نصب و راه اندازی آبنمای کلاسیک می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

انواع آبنمای کلاسیک

نازل های کسکید، قل زن ، فوم یا پفکی ، چتری ، قاصدک ، گل لاله ، پنجه ای ، برگی  از انواع پرکاربرد آبنمای کلاسیک است. استفاده از مجسمه ها و المانها در آبنماهای کلاسیک نیز رایج است و گاهی فواره ها در داخل مجسمه ها یا المان های مختلف آبنمای کلاسیک قرار گرفته می‌شود.

مکان های ساخت آبنمای کلاسیک

از آبنمای کلاسیک می توان در مکان های مختلفی از جمله پارک ها، لچکی های چهاراه ها، میادین شهری ، رستوران ها، هتل ها، استخرها و حتی منازل استفاده نمود.

معمولا این آبنما را می توان در بیشتر مکان ها استفاده کرد و از ویژگی های اصلی آن علاوه بر زیبایی، هزینه ساخت مناسب آن است که به ما این امکان را می دهد تا با صرف هزینه ای مقرون به صرفه، فضای خود را با کمک آبنماهای کلاسیک و فواره ها زیبا و دلنشین تر کنیم.

اجرای-آبنمای-پارک-گلستان

طراحی و ساخت آبنمای کلاسیک

جهت پشتیبانی سفارش آبنما به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *