خدمات باغبانی در منزل + قیمت خدمات باغبانی

برای اطلاع از هزینه اجرای خدمات باغبانی با ما تماس بگیرید

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که از گیاهان و باغچه خود مراقبت زیادی کرده اید ولی باز هم گیاهان شما خشک و پژمرده شوند. در این مواقع حضور یک نیروی متخصص و کار بلد کمک بسیاری به شما خواهد کرد. اجرای خدمات باغبانی در خانه شامل خدماتی مانند کاشت درختان و گل و گیاه، هرس کردن، کود دهی، سم پاشی، آبیاری، تعویض و تقویت خاک و … است که برای داشتن گیاهانی با طراوت و سالم بسیار ضروری است.
خدمات باغبانی در منزل اگر به صورت اصولی انجام شود، فضایی زیبا و گیاهانی با طراوت و طول عمر بالا خواهید داشت. به همین دلیل باید خدمات گل و گیاه در منزل توسط شرکت ها و افراد حرفه ای انجام شود. از طرفی هزینه خدمات باغبانی نیز برای بسیاری از افراد مهم است. به همین دلیل در این مطلب بهترین مجموعه اجرای این خدمات به صورت حرفه ای و با مناسب ترین قیمت خدمات باغبانی را معرفی خواهیم کرد. همچنین لیست خدمات باغبانی در تهران و شهر های دیگر را به همراه نکات مهمی درباره خدمات باغبانی در محل و ویژگی های آن معرفی می کنیم.

استعلام قیمت خدمات باغبانی

در صورت هر گونه سوال در مورد نحوه اجرا و قیمت خدمات باغبانی میتوانید با کارشناسان شرکت گل چمن آریا تماس حاصل نمائید.

تلفن تماس

قیمت خدمات باغبانی

بسیاری از افراد تصور می کنند باغبانی و کار های مربوط به ان، آسان هستند و هر کسی می تواند نگهداری و کاشت همه گیاهان را انجام دهد. ولی این خدمات نیازمند حضور افرادی است که تبحر و دانش کافی درباره انواع گیاهان و روش های نگهداری از آن را کاملا بلد هستند و به صورت حرفه ای، خدمات باغبانی را انجام می دهند. از طرف دیگر به دلیل کمبود زمان خیلی از افراد ترجیح می دهند که اجرای خدمات باغبانی را به افرادی بسپرند که بتوانند باغبانی سیار در کمترین زمان و بدون نیاز به دخالت مشتری انجام دهند. با این حال قیمت خدمات باغبانی برای بسیاری از افراد مورد سوال قرار گرفته است.
هزینه خدمات باغبانی به عواملی بستگی دارد که باعث نوسان و تغییر قیمت آن می شوند. به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای خدمات گل و گیاه در منزل بیان کرد. یکی از اولین عوامل تاثیر گذار، نوع درخواست مشتری و مساحت فضای مد نظر برای انجام خدمات باغبانی است. به صورتی که حد میانگین و معمولی هزینه این خدمات با در نظر گرفتن مساحت مورد نظر و نوع درخواست کار فرما مشخص می شود.

یکی دیگر از این عوامل، نوع گیاهان و گل های مورد نظر است که روی قیمت خدمات باغبانی تاثیر می گذارند. برای دریافت خدمات با بهترین قیمت، بهتر است که بودجه مد نظر خود را اعلام کنید تا متناسب با آن بتوانید خدمات باغبانی در محل را به بهترین شکل دریافت کنید.
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روی قیمت، تعویض خاک است. اگر در مواردی به تشخیص باغبان، خاک باغچه یا گلدان ها نیاز به تعویض داشت، باید هزینه ای را برای دستمزد باغبان پرداخت کنید.
در مواردی که گیاهان در حال پژمرده شدن و خشک شدن هستند، نیاز به انجام خدمات باغبانی در منزل دارید که فرد ماهر برای شما این خدمات را انجام دهد. همچنین در موارد دیگری مانند قلمه زدن، سم پاشی، کود دهی، هرس کردن، کاشت، تعویض خاک و … باید از افراد ماهر و باغبانی سیار کمک بگیرید که قیمت هر کدام از این خدمات با یکدیگر تفاوت دارند.
در مناطقی که دور هستند و یا دسترسی به ان ها کمی دشوار تر است، لوازم و زمان بیشتری نیاز است. به همین دلیل هزینه خدمات باغبانی در این مکان ها نیز بیشتر می شود.
برای انجام تمامی این خدمات باید به افراد حرفه ای و مجرب مراجعه کنید تا گیاهان شما در بهترین حالت رشد کنند و طراوت خود را حفظ کنند. یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های انجام خدمات باغبانی در محل مجموعه گل چمن آریا است که در بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کلیه خدمات باغبانی در حیاط خانه و منزل را انجام می دهد. یکی از بهترین ویژگی های مجموعه گل چمن آریا این است که خدمات خود را به صورت منعطف بر اساس میزان بودجه مشتری انجام می دهد. به این صورت که انتخاب گیاهان، گلدان ها، خاک و … بر اساس میزان بودجه مشتری انجام می شود. به همین دلیل مجموعه گل چمن آریا نسبت به سایر رقبا و شرکت های مجری خدمات باغبانی سیار، طرفداران بیشتری دارد.

نوع قیمت (تومان)
اجرای فضای سبز بستگی به نوع طرح متری 1,000,000 به بالا
سم پاشی بسته به نوع و مسافت از 800,000 به بالا
باغبانی از 800,000 به بالا
محوطه سازی باغ میوه متری 800,000 به بالا
طراحی باغ رستوران از 3,000,000 به بالا
محوطه سازی ویلا متری از 700,000 به بالا

برای استعلام دقیق قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل اجرای خدمات باغبانی در محل توسط شرکت گل چمن آریا

انتخاب طرح

در مرحله ابتدایی کارفرما از میان طرح های موجود طرحی را انتخاب کرده و برای شرکت ارسال میکند.

بازدید از محل

بعد از انتخاب طرح مهندسین شرکت برای بازدید از محل و برآورد قیمت به محل ساخت مراجعه میکنند.

اجرا و ساخت

پس از خرید تجهیزات و انتقال ابزارآلات به محل، پروژه طبق زمان مشخص شده تکمیل میشود.

لیست خدمات باغبانی

خدمات باغبانی در خانه با نگهداری و کاشت گیاهان و گلدان های آپارتمانی فرق دارد. تمامی خدمات باغبانی تخصصی برای تحقق یافتن به اهداف کار فرما انجام می شود. به صورتی که برخی از افراد کار کاشت و پرورش گیاهان، میوه ها، سبزیجات و … را انجام می دهند و کیفیت و طراوت محصول برایشان اهمیت ویژه ای دارد. خدمات باغبانی در ابعاد کوچک تا بزرگ برای آپارتمان ها، حیاط خانه ها، ویلا، ساختمان های تفریحی، باغ ها و مزرعه ها انجام می شود. در ادامه مطلب لیست خدمات باغبانی که توسط افراد ماهر و مجریان خدمات باغبانی در محل انجام می شود را بیان می کنیم.

از بین بردن علف های هرز

یکی از واجبات نگهداری از هر نوع گیاهی، از بین بردن علف های هرز خاک است که باعث رشد بهتر و تقویت گیاه می شود. در این موارد باید توسط باغبان علف های هرز از ریشه و به طور کامل به صورت مستمر کنده و از بین برده شوند.

نگهداری از درختان

نگهداری از درختان

نگهداری از درختان نیازمند یک برنامه منظم و اصولی است و باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا زیبایی و ادامه زندگی درخت به بهترین شکل ممکن، انجام شود. برخی از خدماتی که برای نگهداری از درختان انجام می شوند شامل: هرس درختان، پیوند زدن، قلمه زدن، سم پاشی و آفت یابی، قطع کردن، شکل دادن و تزیین، کود دهی، پاکسازی خام اطراف درخت، پیدا کردن بیمایر های درخت و … می شود.

چمن زنی

یکی از ویژگی های باغ های با طراوت و زیبا، چمن های زیبا و سالمی هستند که در ان ها وجود دارند. برای حفظ زیبایی باغ و زمین چمن کاری شده، باید افراد حرفه ای چمن زنی، کاشت چمن، کوتاه کردن آن و … را انجام بدهند.

کود دهی

کود دادن به گیاهان باعث رسیدن مواد مورد نیاز مغذی به آن ها می شود. بهترین و مهم ترین روش برای تقویت و حفظ سلامت گیاهان و درختان، کود دهی به صورت اصولی است که باید توسط باغبان سیار حرفه ای و بر اساس تشخیص او انجام شود.

تعویض خاک

تعویض خاک

استفاده از خاک مناسب، اولین نکته برای داشتن گلدان، باغچه و … زیبا و سالم است. در مواردی که نیاز به تعویض خاک باغچه یا گلدان است، این خدمات باید به بهترین نحو و در زمان کم توسط خدمات باغبانی سیار متبحر انجام شود. برای گلدان ها نیز خدمات تعویض گلدان در سایز های مختلف و تعویض خاک آن انجام می شود.

هرس کردن گیاهان و درختان

یکی از روش ها و راهکار های خوب برای مرتب کردن و افزایش زیبایی ظاهری و رشد بهتر گیاهان، قطع کردن قسمت های خراب شده و شاخه های خشک شده انواع گیاهان مخصوصا درختان است. هرس کردن نیز باید به صورت اصولی و توسط باغبان حرفه ای انجام شود تا آسیبی به قسمت های سالم گیاه و درخت نرسد و از طرفی زیبایی ظاهری گیاه نیز از بین نرود.

شخم زدن

شخم زدن

در پروسه شخم زنی خدمات دیگر مانند سنگ روبی، از بین بردن علف های هرز و کود دهی نیز طبق نیاز گیاه انجام می شود. شخم زدن برای تنفس بهتر گیاهان و در نتیجه رشد بیشتر آن ها واجب است. شخم زدن نیز باید افراد متخصص انجام شود. زیرا امکان آسیب به ریشه ی گیاهان و درختان در طی عملیات شخم زنی توسط افراد نا بلد وجود دارد که در نتیجه باعث خشک شدن و از بین رفتن گیاه می شود.

نگهداری از روف گاردن

نگهداری از روف گاردن و باغچه

خدمات گل و گیاه در منزل شامل قسمت هایی مانند روف گاردن، تراس و … نیز می شود. به دلیل تنوع زیاد در گیاهان استفاده شده برای تزیین روف گاردن، باید نگهداری از گیاهان در این گونه فضا ها توسط افراد حرفه ای و باغبان ها انجام شود.

دفع زباله سبز

یکی دیگر از خدمات باغبانی در منزل از بین بردن و دفع زباله های سبز مانند برگ های ریخته شده روی زمین است. همچنین از بین بردن یا نظم بخشیدن به پیچک ها و … نیز در این خدمات انجام می شود تا ظاهر باغچه و محیط اطراف گیاه مرتب و زیبا به نظر برسد.

محوطه سازی باغ

محوطه سازی

محوطه سازی یکی دیگر از خدماتی است که برای زیبا سازی محیط الزامی است و باید با تجهیزات و لوازم مخصوص به خود انجام شود. محوطه سازی شامل مواردی مانند تعمیر و ساخت دیوار سبز، ساخت و تعمیر تراریوم، کاش انواع درختچه، چمن کاری، نهال کاری، تعمیر حصار و … می شود که این خدمات نیز در بهترین کیفیت توسط تیم حرفه ای گل چمن آریا انجام می شود.

آبیاری

مهم ترین اصل برای داشتن گیاهان با طراوت و سالم، آبیاری درست و اصولی آن ها است. یکی دیگر از خدماتی که توسط تیم باغبانی در منزل انجام می شود خدمات آبیاری و نصب آبپاش، آبیاری قطره ای، تعمیر قطعات، برنامه ریزی زمان آبیاری گیاهان مختلف و … است.

مشاوره رایگان خدمات باغبانی در منزل

شرکت گل چمن آریا با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای آماده همکاری با مهندسین، موسسات ، شرکت ها و مراکز اداری جهت اجرای فضای سبز و باغبانی میباشد. کیفیت در اجرا رکن اصلی  شرکت گل چمن آریا است.

خدمات باغبانی در منزل

امروزه با توجه به زمان کمی که بیشتر افراد دارند و از طرفی علاقه به گیاهان و نگهداری از آن ها در منزل مخصوصا منازل آپارتمانی، نیاز به خدمات باغبانی در منزل بیشتر از پیش حس می شود. برخی از خدماتی که توسط تیم گل چمن آریا در مورد نگهداری و باغبانی گیاهان در منزل انجام می شوند شامل موارد زیر هستند:

  • هرس کردن گیاهان آپارتمان و درختان
  • تعویض و تقویت خاک گلدان ها
  • قلمه زدن
  • آسیب شناسی و رفع آسیب های گیاه
  • سم پاشی
  • کود دهی

خدمات گل و گیاه در منزل

خدمات کاشت گل و گیاه

انجام خدمات گل و گیاه در منزل بیشتر در منازل آپارتمانی انجام می شود که افراد به دلیل نداشتن باغچه و حیاط، در تراس یا فضا های دیگر گدان ها و گیاهان مختلف را نگهداری می کنند. نگهداری از گیاهان در اپارتمان و در گلدان ها، کاری دشوار است که نیازمند تخصص می باشد. به همین دلیل در این موارد اکثر افراد به دنبال شرکت هایی هستند که خدمات گلکاری در منزل یا نگهداری از آن ها به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین کمک گرفتن از افراد حرفه ای و باغبانی سیار ، در صرفه جویی در زمان نیز کمک بسیاری می کند.

بهترین زمان برای باغبانی منازل

به صورت کلی نمی توان یک زمان دقیق برای انجام خدمات باغبانی در محل بیان کرد. ولی بهترین زمان برای کنترل کردن رشد علف های هرز، هرس کاری، باغبانی و … فصل بهار است. ولی توجه کنید که در هر زمانی که گیاهان شما نیاز به نگهداری و مراقبت داشتند، باید اجرای خدمات باغبانی را انجام دهید.
هر سال هر چه هوا گرم تر می شوند، رشد علف های هرز بیشتر می شود. پس بهتر است قبل از شروع رشد این علف ها و کاهش رشد گیاهان، نسبت به پاکسازی آن ا اقدام کنید.
هر نوع گیاه و گلی نیاز ها و خصوصیات خاص خود را دارد. به همین دلیل نمی توان یک زمان مشخص برای همه گیاهان برای باغبانی و نگهداری از آن ها بیان کرد. ولی به صورت کلی بهتر است که خدمات باغبانی در منزل را در فصل بهار شروع کنید که برای انجام خدماتی مانند کود دهی، هرس کاری، از بین بردن علف های هرز و … را انجام دهید.

باغبانی سیار در تهران

عمر خدمات باغبانی در محل بیشتر از 90 سال است. از زمان های قدیم خدمات باغبانی در باغچه های بزرگ و کوچک انجام می شده است. با پیشرفت جوامع امروزی، شرکت ها و افراد متخصصی به وجود امده اند که کلیه خدمات باغبانی در منزل را در سر تا سر دنیا انجام می دهند. کلیه خدمات باغبانی در همه شهر های ایران انجام می شود. در تهران به دلیل جمعیت بالا و افزایش افرادی که نیاز به رسیدگی به گیاهانشان دارند، این خدمات بیشتر از شهر های دیگر رایج است. ولی به دلیل رشد طرفداران این خدمات، شرکت های زیادی برای انجام خدمات باغبانی به وجود آمده اند و هر کدام شیوه ها و قیمت مخصوص به خود را دارند.
بهترین راه برای انجام خدمات در تهران، سپردن صفر تا صد باغبانی در منزل به شرکت های معتبری مانند گل چمن آریا است که کیفیت را اولویت خود قرار داده اند و قیمت مناسبی نیز دریافت می کنند.
در این میان شرکت هایی مانند گل چمن آریا، خدمات باغبانی سیار را به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان انجام می دهند. با این روش کلیه وسایل و ابزار های مورد نیاز برای نوع گیاه و مناسب با کار های لازم برای باغ و گیاهان، به محل آورده می شود و در زمانی کم و کیفیتی عالی، کلیه خدمات باغبانی سیار در منزل شما صورت می گیرد.

اجرای انواع خدمات باغبانی

برای بسیاری از افراد سوال پیش آمده که آیا واقعا نیزا به انجام این خدمات است؟ در نهایت باید بگوییم که بله. به دلیل رشد جمعیت و زندگی شهری و از طرفی صنعتی شدن جوامع، انرژی و زمان افراد بسیار کم شده است. در این مواقع اگر طبیعت را نیز به فضای مورد نظر و منزل خود راه ندهیم و از آرامش و زیبایی ان استفاده نکنیم، دچار افسردگی و بیماری های روحی و بی رمقی می شویم.
در هر صورت اگر ابعاد باغچه و محیط شما کوچک یا بزرگ باشد، انجام خدمات باغبانی در منزل شما یکی از الزامات زندگی است. همچنین برای ایجاد حس خوب و طراوت باید فضای سبز و باغ شما از آلودگی ها، علف های هرز، نا منظمی و … به دور باشد. در این شرایط همان طور که گفتیم بهترین کار برون سپاری خدمات به شرکت های معتبر و با سابقه است که بتوانند در کیفیت بالا، کلیه خدمات باغبانی در محل را انجام دهند.
یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین شرکت های مجری کلیه خدمات باغبانی از جمله خدمات کاشت نهال، خدمات گلکاری در منزل، باغبانی در حیاط خانه و باغبانی سیار در تهران مجموعه بزرگ گل چمن آریا است. وجه تمایز شرکت گل چمن آریا نسبت به سایر شرکت های اجرایی این خدمات، در قیمت مناسب و انعطاف در هزینه خدمات باغبانی است. زیرا با سفارش خدمات باغبانی سیار از این مجموعه، می توانید با توجه به میزان بودجه خود بهترین خدمات را با کیفیت بالا دریافت کنید. همچنین تیم اجرایی گل چمن اریا بسیار خلاق و حرفه ای هستند که کار را در کمترین زمان مهم انجام می دهند. مجموعه گل چمن اریا با چندین سابقه فعالیت، خدماتی دیگری مانند اجرای دیوار سبز، محوطه سازی، روف گاردن، آلاچیق، مه پاش، آبنما، فایبر گلاس، انواع استخر، سونا، جکوزی و … را در بالا ترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن در ایران انجام می دهد.