ساخت آلاچیق کافه و رستوران

از این مدل آلاچیق ها برای ایجاد فضایی طبیعی در رستوران ها و کافه ها استفاده می‌شود .در ساخت آلاچیق رستوران قسمتی به عنوان سکو ساخته می‌شود تا امکان راحتی و استراحت مشتریان را قبل و بعد از صرف غذا و یا قلیان فراهم کند.
معمولا برای ساخت آلاچیق کافه یا آلاچیق رستوران، از آلاچیق های بسته استفاده می‌شود زیرا با این کار رفاه و حس امنیت بیشتری برای مشتریان فراهم می‌شود. به علت اینکه این آلاچیق در فضای باز اجرا میگردد، محلی برای تعیبه وسایل گرمایشی و سرمایشی قرار داده می‌شود. آلاچیق کافه و رستوران معمولا به صورت دو منظوره اجرا می‌شود تا بتوان هم در فصل سرد و هم در فصل گرم امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.
در آلاچیق کافه و رستوران نیازی به نصب پنجره در زمستان نیست و میتوان از پوشش های پلی کربنات و یا پلاستیک به عنوان جایگزین استفاده نمود .

آلاچیق رستورانی

نمونه کار آلاچیق کافه و رستوران

طراحی و ساخت الاچیق کافه و رستوران علاوه بر خلاقیت و هنر، به علم و تجهیزات پیشرفته‌ نیاز دارد تا بتواند محصولی را بسازد که علاوه بر زیبایی، کیفیت و ماندگاری بسیار خوبی داشته باشد. تصاویر زیر نمونه کار های شرکت گل چمن آریا است که طی چند سال اخیر برای کارفرماهای عزیز ساخته شده است.

قیمت آلاچیق رستورانی

قیمت آلاچیق رستورانی به صورت کامل به جنس آلاچیق و تجهیزات مورد استفاده در آن بستگی دارد. برای همین نمیتوان قیمت واحدی را برای ساخت آلاچیق کافه تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق ساخت آلاچیق کافه و رستوران، میتوانید به صورت رایگان با شماره 09121906282 تماس حاصل فرمائید. شرکت گل چمن آریا با 30 سال سابقه نصب و اجرای آلاچیق آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

طراحی و ساخت آلاچیق

جهت پشتیبانی سفارش آلاچیق به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *