دیوار سبز در تهران (نمونه کار + قیمت)

دیوار سبز از جمله فناوری های بروز و محبوب ایرانی‌ها می‌باشد. طراحی و اجرای دیوار سبز نیز برای اولین بار از شهر تهران شروع شد و در مدتی با عنوان طرح نمای سبز در شهرداری‌ تهران مورد استفاده قرار گرفت. بعد از اجرای دیوار سبز در تهران در سایر شهرها همچون مشهد٫ اصفهان٫ تبریز و شیراز رواج یافت.

با اینکه قیمت دیوار سبز نرخ معینی ندارد٫ اما قیمت دیوار سبز در تهران به عنوان پایه و اساس قیمت‌ دهی سایر شهرها می‌باشد.

طراحی و ساخت دیوار سبز در تهران

جهت پشتیبانی سفارش دیوار سبز خزه ای به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

نمونه کار دیوار سبز در تهران

امروزه تنوع زیادی از انواع دیوار سبز در کشور ما رواج دارد. محصولات خارجی از کشورهای سنگاپور، چین و ترکیه به ایران وارد می‌شوند.

اما استفاده از دیوار سبز خارجی با توجه ‌به اینکه نرخ ارز افزایش ‌یافته است چندان مقرون‌ به‌ صرفه نیست. در حال حاضر گرین وال با تنوع گسترده‌ای در تهران اجرا می‌شود. شما عزیزان چند نمونه پروژه‌ های اجرا شده دیوار سبز در تهران که توسط تیم گل چمن آریا نصب شده است را مشاهده می‌کنید:

دیوار سبز در تهران

گرین وال یا همان دیوار سبز دیوار عمودی و مستقلی است که بر روی دیوار دیگر نصب می شود.

استفاده از گیاهان در شهر پرجمعیت و ناپاک تهران سبب زیبایی بصری خواهد شد و همچون مانعی فیزیکی بر جریان های هوایی و بارانی خواهد بود. همچنین استفاده از دیوار سبز در اماکن عمومی و یا معماری ساختمان ها در زیبایی شهر موثر است.

علاوه بر این ها استفاده از گرین وال در فضای داخلی سبب ایجاد ارزش افزوده برای خانه می‌شود و از این رو نیز اهمیت زیادی دارد.

قیمت دیوار سبز تهران

قیمت دیوار سبز در تهران از متری 500 تا 800 هزار تومان محاسبه می شود. البته این قیمت صرفا برای پایه محاسبه می شود. هزینه گیاه و خاک بصورت جداگانه است و خودتان هم می توانید جداگانه خریداری نمایید. در قیمت دهی دیوار سبز چندین عامل مؤثر هستند٫ از جمله ویژگی‌ های موثر در قیمت دهی دیوار سبز عبارت است از:

اگر گرین وال شما مصنوعی است به جنس گل و برگ ها توجه داشته باشید.

  • استفاده از مواد با کیفیت می‌تواند کار کرد گرین وال را افزایش دهد.

برای خرید چمن سبز به پرپشتی و تعداد گل و برگ های متصل شده به دیوار توجه شود. اگر قصد دارید از دیوار سبز مصنوعی برای فضای خارجی استفاده کنید دیوار سبزی با مقاومت بالا انتخاب کنید.

پایین ترین قیمت دیوار سبز در تهران

کم هزینه ترین دیوار سبز در تهران متعلق به گرین وال های باکسی و یا آبیاری ثقلی می‌باشد. این نوع از انواع دیوار سبز اغلب پلاستیکی و در برخی مواقع فلزی هستند.

لازم به ذکر است آبیاری در این نوع از گرین وال ها بصورت دستی انجام می‌گیرد. از این نوع دیوار سبز بیشتر برای مصارف خانگی و در ابعاد کوچک استفاده میکنند.

بطور کلی هر نوع محیطی که تمیزی در آن اهمیت بسیار زیادی دارد، استفاده از دیوار سبز مصنوعی بهتر از دیوار سبز طبیعی می‌باشد٫ زیرا این گرین وال ها بدون نیاز به کود دهی، سم پاشی و… هستند. از سوی دیگر، دیوار سبز مصنوعی به هیچ وجه جانوران موذی را به خود جذب نمی کند.

بالاترین قیمت دیوار سبز تهران

همانطور که گفته شد بالاترین قیمت دیوار سبز در تهران متعلق به گرین وال های وارداتی و نمدی می باشد. این گرین وال ها مجهز به سیستم آبیاری و کود دهی هوشمند می باشند که قابل برنامه ریزی است.

قیمت محصولات وارداتی بسیار بالا بوده و باتوجه به کیفیت و تعدد گیاهان به کار رفته در دیوار سبز هر متر مربع آن به ۴ میلیون تومان نیز خواهد رسید.

مناسب ترین قیمت دیوار سبز تهران

و اما مناسب ترین نوع گرین وال دیوار سبزی است که کاربرد خانگی دارد. این نوع از گرین وال ها نیازی به سیستم هوشمند آبیاری ندارند و با توجه ‌به ابعاد کوچک آن می‌توان به‌ راحتی از آن‌ ها نگهداری کرد.

  • متراژ مورد نظر: هرچه متراژ دیوار سبز بیشتر باشد، طبیعتا قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • ضخامت: هر دیوار سبزی ضخامت متفاوتی خواهد داشت. در واقع فضای مد نظر شما برای طراحی و اجرای دیوار سبز بر میزان ضخامت آن تاثیر خواهد گذاشت.

نکات ضروری جهت خرید دیوار سبز

اصلی ‌ترین معیار جهت طراحی و اجرای دیوار سبز در تهران انتخاب محل مناسب است. محیط هایی همچون مکان های تجاری٫ اداری و نمایشگاه ها نیاز به محصولات با کیفیت تر دارند؛ زیرا در این مکان ها عموم رفت و آمد کرده و بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند و فاصله افراد با گرین وال کم خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت انواع دیوار سبز طبیعی و مصنوعی با مناسب ترین قیمت ها و ارائه بهترین کیفیت در تهران می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. تیم گل چمن آریا در اسرع وقت سفارش شما عزیزان را تحویل می دهد.

طراحی و ساخت دیوار سبز در تهران

جهت پشتیبانی سفارش دیوار سبز خزه ای به همراه نصب و اجرا توسط تیم تخصصی گل چمن آریا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن